0 541 424 33 71
0 541 424 33 71

Fill out the form below to get your quick quote.

Error: Contact form not found.

0 541 424 33 71
0 541 424 33 71

Online Kalıcı Kilo Kontrolü

Online Kalıcı Kilo Kontrolü

Kaliteli yaşam programlarıyla; kilo denetiminiz ile birlikte uzun yaşayabilme yöntemleri öğretiliyor.

Kişi sevdiği yiyecekleri kendisi seçiyor, Haluk SAÇAKLI ; nasıl, ne zaman ve ne kadar yiyebileceğini planlıyor.  Değişim listeleri ile kişi bulunduğu ortama uyum sağlayacak şekilde, her türlü özgürlüğü; günlük beslenme planı içerisinde yaşayabiliyor.

Beslenme programınızdaki yemeklerin “ 4 kişilik “ porsiyonlar şeklinde tarifleri de sizlere veriliyor. Amaç sadece sizin değil evinizdeki diğer aile bireylerinin de sağlıklı beslenmelerine katkı sağlamak.

Kişiye özel egzersiz programlarınız da hazırlanıyor. Egzersiz programınız yapacağınız çalışmaların resimleri ile birlikte sizlere gönderiliyor.

*Sağlıklı ve kaliteli yaşam formları

*Vücut kompozisyon değerleri formlarını doldurup Haluk Saçaklı Kaliteli Yaşam Akademisi ya mail ya da WhatsApp ile gönderilecek.

Bu veriler değerlendirilerek; Haluk Saçaklı Kaliteli Yaşam Akademisi tarafından hazırlanan kişiye özel programlar size gönderilecek. Programı aldığınız andan itibaren program başlayacak,  12  hafta boyunca her hafta , sizden gelen veriler (görüntülü aranarak) değerlendirilerek programlarınız yenilenecek.